jaki zegarek z gps i pulsometrem

jaki zegarek z gps i pulsometrem

Wystarczy zamontować martwe węgorze na haka przekazując haka poprzez jego ustach i upewniając hak wychodzi przez to żołądek i użyć trochę elastycznej bawełny, aby zabezpieczyć go … prostota sama.

Jest jeszcze inny sposób i to jest zawinąć dobijakowatych w plasterka kałamarnicy i zabezpieczyć kalmary z odrobiną gumką bawełny, opuszcza głowę i ogon dobijakowatych wystającej. Metoda ta pomaga chronić węgorza i należy go przechowywać o wiele dłużej na haku przed koniecznością jego zmiany. Użyj małego ciężaru na końcu linii, można uzyskać małe ciężary przędzenia, które zapobiegają bał skręcanie się żyłki. Hak snood tak długo, jak to możliwe, aby wygodnie korzystać z przyzwoitej wielkości haka, dodać przynęty, większość gatunków mają większe usta niż mamy tendencję, aby dać im kredyt i idziesz dalej.

Pamiętaj, że to Bass „sportowego” ryby i jako takie są wykorzystywane do goni zdobycz. Będą one często znajdują się okrągłe kamienie, na domiar złego banku piasku czeka na ich następnego posiłku, aby pokazać się. Nie bój się zmieniać swoją szybkość pobierania, byłby zdziwiony na basie prędkości, makrela itp mogą poruszać się. Będziesz często zobaczyć ‚Wir’ obok przynęty, jak je odzyskać, nie przestawaj, zachować pobierać takie same, jeżeli ryby nie trafić przynęty od razu zatrzymać pobieranie przez około 10 sekund, a następnie zacząć od nowa, to jest, gdy bas często podjąć.

Piasek węgorza jest doskonałą przynętę na morze.

Happy Fishing.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge