jaki zegarek jest teraz modny

jaki zegarek jest teraz modny

The African Lion i duma Dynamics

Łatwo najbardziej majestatycznych ssaków w królestwie zwierząt, lew afrykański został uznany królem zwierząt od czasu starożytności; kociego nawet trzyma miejsce w Biblii jako premier zwierzęcia. Otoczony złotą grzywą i niosącym dzikością i odwagi niezrównaną przez większość innych zwierząt, lew to również jedyny kot społecznej – w tym sensie, że całe jej życie kręci się wokół dumy.

Lions Pride

Na równinach Afryki, A lwy dumy jest zazwyczaj składa się grono kobiet Lwy – znanych jako lwic – wiele młode i kilku samców lwów. Te kobiety są niemal zawsze związane, ponieważ jest rzadko duma przyjąć cudzoziemca własną rękę – choć zdarza się. Istnieje siostry, matki, córki i od czasu do czasu, jak babcia kobiecego kontyngentu. W mężczyźni są zwykle bracia, z jednym dominującym lwa, który jest jedyną osobą, która rodzi się z wszystkich kobiet.

Pozostałe samce lwów są tam dla ochrony przed zagrożeniami zewnętrznymi i choć są one stosunkowo podporządkowane dominującego samca, wszyscy jedzą najpierw z zabicia samic. Zwykle te mężczyźni przemierzają swoją siedzibę zakres, pozostawiając ślady i odchody, aby zasygnalizować swoje terytorium do przechodzącej mieszkańców równin. Zdarza się, że bracia w końcu zostawić dumę ich dominującej rodzeństwa w poszukiwaniu swoich haremów kotów.

młode Lion and the Lion Pride

Choć duma lwów afrykańskich jest bardzo dużo rodzin, początki regule nowego samca może być tak brutalne, jak nic kiedykolwiek świadkiem przez człowieka. Po pokonaniu lub zjechania z pierwszych, zazwyczaj starzenia króla, koalicja (lub pojedynczy) samiec lwa będzie ścigać jego potomstwo. Po znalezieniu ich, jednostronna rzeź rozpoczyna się, jak afrykański lew mauls je wszystkie tak, że kobiety po raz kolejny weszła w rui; jego jedynym zamiarem jest ojcem własnej ekskluzywnej linii.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge