jaki zegarek polecacie do 500

Wrzucić go z włoskim dressingiem typu. Posypać trochę parmezanu lub mozzarella na wierzchu. Seal dobrze. Przechowywać w lodówce lub w izolowanej torby z niebieskim lodem opakowaniu.

Piknik Lunch: Jak o niektórych swoich ulubionych krojonych serów, pszenicy krakersy lub małej całej bagietki pszennej, krojone owoce, a może i kilka plasterków salami lub Sopressata? Można zrobić tego typu lunchu i nadal sprawiają, że zdrowe. Wystarczy obejrzeć rodzaje sera lub rozważyć odmiany o obniżonej zawartości tłuszczu. Podobnie jest z salami. I można kupić azotynów / azotanów salami, które są doskonałe.

Sandwich: Ostatni, ale nie najmniej, jest ulubionym cały czas w naszym domu. PBJ. Tak, klasyczny Peanut Butter and Jelly kanapka może być komfort jedzenie dla stresującym dniu w biurze (lub dla dzieci w szkole). Masło orzechowe jest zdrowa żywność. Zrobić kanapkę na dobre całej pszenicy, całe ziarna chleba i używać czystej owoców rozprzestrzeniania zamiast dżemu lub galaretki. Naprawdę nie trzeba syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy w diecie. Połóż na niej banana zamiast galaretki, a nawet z galaretką.

Wystarczy pamiętać, aby dokonywać zdrowych wyborów. Weź ze sobą książki i znaleźć ciche miejsce wewnątrz lub na zewnątrz i odpocząć. Smacznego. Możesz nawet zacząć nowy trend i dostać grupę razem Kooperacja na lunch. Można zaoszczędzić trochę pieniędzy i kalorii i cieszyć się wspaniały lunch bez tłumów!

Judy Ferril jest niezależny pisarz w Minneapolis. Czy jesteś obcy we własnej kuchni? Czy uważasz, że zdrowe jedzenie oznacza brak zabawy lub smak w swoich posiłkach? Judy jest self-przeszkoleni szef kuchni dla rodziny Ferril i uwielbia dzielić się swoją pasją do gotowania i zdrowej żywności z innymi. Dołącz Judy Ferril na pieczenia z cytryny. Co do pieczenia i cytryny mają do czynienia z zabawy, smaku i zdrowia? Przyjdź zobaczyć, rozciągnąć swoją wyobraźnię i cieszyć się nowych smaków i aromatów na pieczenia z cytryny i połączeń lokalnych żywnościowe dla zabawy i lokalnych opcji jedzenia zdrowych.Judy Ferril

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge