jaki zegarek meski do 1000 zl

jaki zegarek meski do 1000 zl

To jest w torbie – The Brown Bag 5 prostych Pomysły Obiad dla mamy i taty

Lunch rozważania są ważne z dzieci wracają do szkoły, ale powinny one być również ważne dla rodziców zadziała.

Myślisz, że jest tylko jedna rzecz, aby dodać do mojej listy „do zrobienia w”. Nie całkiem. Przy odrobinie planowania, może to być bardzo proste.

Sałatka: Jak o Sałatka szefa kuchni? Liściaste sałata, posiekane jajko na twardo, pokrojone w kostkę szynkę, pomidor klinów są standardowe ceny, ale naprawdę można umieścić cokolwiek chcesz w sałatce skoro jesteś kucharz? Pakuje ładnie z opatrunkiem na bok i doskonale trzyma w izolowanej torby z niebieskim lodem opakowaniu. Dzieci bardzo lubię sałatki zbyt, zwłaszcza jeśli mają niektóre z ich ulubionych potraw na sałatkę. Pozostały taco mięsa, sałata, sprinkle serem i tortilla chips są wielkie możliwości. Zmieszaj niskotłuszczowy śmietanę i salsę do opatrunku.

Okłady: doskonałą alternatywą dla nudnej kanapki na chlebie. Wiem, że słyszałeś o tym wcześniej, ale może to nosi powtarzając ponownie. Zarobienie dodatkowych sałatkę na kolację i umieścić resztki sałatki w opasania i dodać trochę plasterki kurczaka, Turcji lub tuńczyka. Weź ze sobą trochę sos dodać zanim go jeść, aby uniknąć soggies. Innym pomysłem jest, aby quesadillas z resztek i podgrzać je w kuchence mikrofalowej. Ale bądź ostrożny z tajemnicy. Spójrz na całe ziarna, wyższe włókna – niektóre okłady mogą być dość wysokie obciążenia węglowodanów, a nie dobrego gatunku.

Makarony: Dodać trochę więcej makaronu jeden wieczór. muszki lub rotini są doskonałe możliwości. Staram się używać cały makaron pszenny kiedy tylko mogę do tego dodaje impuls do mojej diety. Dodaj kilka pokrojone oliwki, pokrojone w kostkę zieloną lub czerwoną cebulę na ćwiartki jajko na twardo, pokrojone w kostkę mięso wyboru, i pomidory dziecka połowę.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge