jaki zegarek wybrac do biegania

jaki zegarek wybrac do biegania

Pojedynczy Piekarnik, Eye Level podwójny piekarnik Podwójne Pod Piekarnik Poradnik

Pytanie ma pochodzić z jednego z naszych użytkowników z pytaniem, czy moglibyśmy dać wyjaśnienie różnicy między podwójnym piekarnikiem i wbudowany pod podwójnym piekarnikiem. Pomyślałem, że najlepiej, gdy jesteśmy w tej sprawie, aby dodać pojedyncze piece do odpowiedzi i dać dokładne wyjaśnienie wszystkich trzech.

Istnieją trzy główne różnice w tych trzech typów piekarników i są wielkości, zastosowanie w projektowaniu kuchni i pojemności wewnętrznej.

Pojedyncze piece są chyba najbardziej elastyczna piekarnik, jeśli chodzi o zastosowanie w projektowaniu kuchni. Wynika to z faktu, że mierzą one 600mm x 600mm szerokości wysoki, co oznacza że mogą być przeznaczone zarówno pod blatem lub w wysokiej obudowie piekarnika. Projektując je pod blatem można zminimalizować ilość miejsca zajmowaną przez strefę gotowania w kuchni jako płyta będzie siedzieć wyżej pieca z ekstraktora powyżej tego ponownie. Zazwyczaj jeden piec o pojemności 53-58 litrów, ale mogą sięgać 70 litrów dające ogromne możliwości gotowania.

Podwójne piece mierzyć 600mm x 900mm szeroki wysokie i jak sama nazwa wskazuje, mają dwa piece. W górnej piekarnika grill pochodzić piekarnik z kuchenka będąc stałym konwencjonalne piekarnik z typowej pojemności 33-36 litrów. Piec główny jest zwykle piec wentylatora z większość marek o nie własne na technologii wentylator / gotowania. Wydajność tego głównego piekarnika zwykle 53-60 litrów w zależności od marki i pieca. Jedynym sposobem, aby włączyć podwójny piekarnik do projektowania kuchni jest przez umieszczenie go w wysokiej obudowie lub wysokości studio (wysoka dwie trzecie) jednostkowej. Nie będą one zmieścić się pod blatem jako zwykłej wysokości jednostki bazowej to 720mm siedzi na cokole 150mm.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge