jaki zegarek bransoleta czy pasek

jaki zegarek bransoleta czy pasek

Objawy z trzech etapów demencji

Osoby powyżej 65 roku życia, którzy najczęściej są dotknięci chorobą mózgu zwanej demencji, która, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest to samo, co Alzheimera. Nie ma lekarstwa na tę chorobę, która jest zarówno progresywne i zwyrodnieniowe. Choroba ta może okraść osobę funkcji mózgu, takich jak pamięci, funkcji poznawczych, rozumowania i języka. W bardziej zaawansowanych stadiach choroby, może zabrać zdolność jednostki do dbania o siebie lub uczestniczyć w codziennych czynności, które wcześniej cieszyły robi. Zaawansowane otępienie oznacza, że ??dana osoba będzie potrzebował round-the-clock nadzór i pomoc.

jaki zegarek bransoleta czy pasek

Większość ludzi, którzy rozwój demencji zacząć od pokazano wiele zapomnienia. Ponieważ jest normalną częścią procesu starzenia się, ludzie mają tendencję do ignorowania go w początkowych etapach. To tylko wtedy, gdy stan pogarsza, że ??ludzie zaczynają zauważać biuro rachunkowe chojnice. Wiele przypadków demencji analizowano i ustalono, że są trzy ostateczne etapy, które są prawie wzorzec w każdym przypadku otępienia. Mimo, że nie każdy pacjent ukazać wszystkich objawów, choroba rozwija się u wszystkich pacjentów w podobny sposób.

Trzy różne etapy otępienia:

jaki zegarek bransoleta czy pasek

1. Wczesne stadium – Objawy tego etapu to zapomnienie, apatia, roztargnienia, utrata zainteresowania podjęciem inicjatywy w działaniach, splątanie, dezorientacja, utrata pamięci, zmiany osobowości, zmniejszenie wyroku, nagłe zmiany nastroju i drażliwość. Ponieważ te same objawy mogą stanowić część innych chorób i starzenie, to jest często trudna do zdiagnozowania z postępem demencji, aż do co najmniej umiarkowaną etapie.

2. Średni etap – Na tym etapie objawy stają się łatwiejsze do identyfikacji w celu pozytywnego zdiagnozowania choroby. Pacjenci wykazują spadek zdolności poznawczych, niezdolność przypomnieć nawet ostatnich wydarzeń Niewyznaczenie członków rodziny, zamieszanie o tym, gdzie one są i okresu czasu są one, niezdolność do prostych zadań dla siebie, takie jak jedzenie, kąpiel, lub grooming, wyższy poziom drażliwość, niepokój, frustrację, niepokój i mogą doświadczać halucynacji wzrokowych lub słuchowych.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge