jaki zegarek na komunie dla dziewczynki

jaki zegarek na komunie dla dziewczynki

Coital Wyrównanie Technika – odkrywać wspaniałe miejsce zarówno na You (dłużej) i jej

Technika wyrównania coital jest jednym z tych unikalnych pozycji seksualnych, które jest idealne dla wszystkich zainteresowanych. Wiele słyszałem o tym, ale niewiele z nich rzeczywiście próbował go dla siebie. Poniżej powiem wam jak to działa.

Cel

Głównym celem tej pozycji jest łatwiej doprowadzić kobietę do orgazmu. To dlatego kobiety łechtaczki nie wiarygodnie uzyskać stymulowane podczas regularnego seksu z penetracją w standardowych pozycjach takich jak misjonarz.

Technika wyrównania coital rozwiązuje to z bezpośredniej stymulacji z góry. Jednakże, istnieje dodatkowa korzyść w przypadku, że większość ludzi, że mogą trwać znacznie dłużej w ten sposób, ponieważ jest o wiele mniej i bardziej wepchnięcie pocieranie zamiast. Zatem, dlaczego niektórzy ludzie nazywają to miejsce „mieląc zboże”.

Coital Wyrównanie Technika – Jak to zrobić

Technika ta polega na tarcie w górnej części podstawy penisa z łechtaczki. Nie ma głęboko płytkiej penetracji tj pełnej wepchnięcie.

Aby to zrobić, człowiek przyjmie regularną pozycję misjonarską, ale przesuwa się dalej w górę tak, że kobieta w skoku będzie rzeczywiście iść w dół. To jest czasami nazywane „zmodyfikowane misyjny”.

Kobieta może owinąć nogi wokół człowieka, aby uzyskać dobry chwyt.

To jest bardziej ruchem obrotowym, kiedy można zobaczyć go w akcji. Człowiek wywiera nacisk na downstroke a kobieta kontroluje upstroke. Mówię „udar”, ale praktycznie nie ma ruchu w ogóle. Jest bardziej ścierania gdzie spycha w dół, a ona popycha w górę.

Wariacje

Powyższa technika jest podstawowe. Jednak w ramach, że istnieje wiele odmian. Na przykład, człowiek powinien starać szlifowania prawo lub w lewo, aby dać wiele różnych wrażeń do swego partnera. Pomyśl o kukurydzy są szlifowane i powinieneś być w stanie wymyślić tyle różnych naturalnych zadowolić swojego partnera – Ta rada dotyczy w równym stopniu kobiety, jak i mężczyzny jako, należy pamiętać, obie są równie zaangażowani w tej wyjątkowej sytuacji

Gdzie mogę znaleźć demonstracji?

Niestety, będzie bardzo trudno znaleźć film demonstracyjny w internecie tej techniki. Nikt w filmach dla dorosłych i robi to większość witryn wideo nie pozwalają na jednoznaczne wideo mają być wyświetlane. W przeciwieństwie do innych pozycjach, to tak naprawdę nie wymaga wyraźnej materiału w celu dokładnie sprawdzić, co się dzieje.

To nie jest tylko techniką coital zdecydował, że będzie Ci trwać jak Maratończyk. Odkryj jeszcze więcej sekretów trwające dłużej i pozbycie się przedwczesny wytrysk tutaj: Wcześniaków Porady wytrysku.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge