jaki zegarek do jakiego stroju

jaki zegarek do jakiego stroju

Recykling Denim zrobić Posiadacze Homemade Pot

Kto może zaprzeczyć kiedykolwiek przydatność posiadaczy pot? Są to niewątpliwie konieczne w każdym gospodarstwie domowym. Jednakże, jest powszechnym problemem, że oderwanie dość szybko i są znacznie droższe przy zakupie w krótkich odstępach czasu. Więc oto rozwiązanie dla problemu, który także umieszcza zużyte denim w użyciu. Co może być lepszego niż wykorzystując swoje stare dżinsy zaszyć trwały uchwyt, całkowicie bezpłatnie? Denim będzie silnie stanąć do rygorów pot obowiązku posiadacza i wyglądać świetnie w kuchni. Line z polaru, kołdry mrugnięcia lub nawet kwadraty wycięte ze starych koszul potowych, wszystko pójdzie po prostu idealne. Można nawet korzystać z kieszeni, jeśli chcesz uzyskać fantazyjne, lub skorzystać z tych pokładów złota gwintu.

jaki zegarek do jakiego stroju

Po pierwsze i najważniejsze, znaleźć parę starych denim, które nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób lepsze niż cięcie go, aby uchwyt. Cut 10 calowe kwadraty wokół każdej kieszeni, z kieszeni tak blisko centrum placu, jak to możliwe; są wasze doniczki. Wybrałem 10 „, jednak rozmiar może być zwiększona lub zmniejszona w zależności od potrzeb. Dalej, wyciąć dwa 10 calowe kwadraty tkaniną, aby dopasować nałożyć kwadraty denim doskonale. Jeśli chcesz uzyskać bardziej dekoracyjne, wyciąć kwiaty, twarze, liście, owoce, a nawet haftowane graniczy z innych tkanin i zszyć je ręcznie lub za pomocą maszyny do szycia do swojej denim. Ale należy uważać, aby miter nadmiernemu materiał, albo nici lub tkaniny do schludności.

Mark 1-calowy siatka począwszy od połowy denim, od lewego górnego do prawego dolnego rogu. Następnym zadaniem jest zaznaczenie linii pikowania. Dla warstwy izolacyjnej, można korzystać z dwóch warstw grubej wełny mrugnięcia lub starym ręcznikiem też. Jednakże, ponieważ używamy do starych dżinsów, to dlaczego nie cięte nóg jean zrobić kilka warstw izolacji? Upewnić się, że wszystkie warstwy są tej samej wielkości.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge