jaki zegarek automatyczny kupic

jaki zegarek automatyczny kupic

Pisanie akademickie – Zbyt wiele artykułów, które są częściowo pisemna – Wskazówki do wykańczania i składanie

Jeśli jesteś pracownikiem naukowym (z GREATdeal presji, aby Twój tekst zrobione), można zastanawiać się następujące pytanie:

Jak mogę dostać moje pisanie odbywa whenwhen mam już zbyt wiele żelazka w ogniu (na przykład 7 artykułów w toku, a niektóre z nich po prostu konieczności rewizji)

Ustawianie określonego czasu do pisania każdego dnia. Ponieważ profesorowie rzadko mają identyczny rozkład każdego dnia, to może się zmieniać z dnia na dzień, ale chodzi o to, harmonogram w formie pisemnej na co dzień, bez względu na to, co jeszcze. Zaplanuj go jako świętej chwili. Zaplanować cały swój czas nauczania na początku semestru, a nie myśleć o tym planując spotkanie w tym czasie. Zastanów się, jak ważne i „nie-być zakłócony” czas jako czas klasie czas pisania.

Ustaw cotygodniowe cele dla swojej piśmie. Na przykład, ponieważ masz kilka artykułów w toku, można ustawić jako jako cel (dla każdego z pierwszych 7 tygodni, które rozpoczynają swoją nową piśmie „planem”) tofinish jednym z artykułów tygodniowo. W trakcie każdego tygodnia, będzie nadal kontynuować pracę na innych artykułów, a także – coraz bardziej rozumienia , edytować i tak dalej. Ale, dostaniesz jeden z bieżącego ‚7’ wykończone każdego tygodnia. Jest to bardzo motivating.Since Wiem doskonale, że zegar tyka kadencja bardzo szybko, a zwłaszcza dla wstępnie kadencji wydziału, czas isof pozytywnie essence.The do mającego 7 artykuły w toku jest thatyou mają od 7 artykułów w toku, czyli artykuły, które są alreadypartly zakończone. Jesteś wayyyy przed grą, naprawdę. Każdy tydzień, naprawdę można zakończyć jedną z tych siedmiu i thenget go tam w proces składania, przyjęcia, publikacji rurociągu.

akceptacja Academic jest taki powolny proces i niebiosa wiedzą, przedstawiły artykułów nie wszystkim się po raz pierwszy przyjął się (co najmniej !!) …
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge