jaki zegarek automatyczny do 2000

jaki zegarek automatyczny do 2000

Można również burda chude ryby, ale mogą wyschnąć, jeśli nie trzymać je dalej od elementu grzejnego i podlać je okresowo z masła, margaryny, olej roślinny lub marynaty.

Technika ta działa najlepiej steki lub filety, ale cała ryba może być również pieczonej jeśli slash boki, jak pokazano po prawej stronie. Ze względu na działanie wysokiej temperatury, należy obserwować ryby ściśle jak to broils, obniżenie stelażami, w razie potrzeby, a więc na zewnątrz nie rozgotowana przed wewnątrz jest wykonywana.

PIEC smażenia . Dzięki tej technice można uzyskać smak i chrupkość z panfried ryb bez dużego wysiłku. Wystarczy zostawić je na patelni, aż skończysz. Piekarnik smażenia najlepiej działa z filetów.

Ryba jest przygotowany w taki sam sposób, jak w przypadku panfrying. Zanurzyć go najpierw w mieszaninie jaj i mleka, a następnie zanalizować je w mące, mąki kukurydzianej lub jakiejkolwiek przyprawione mieszanką powlekania.

Umieścić przygotowaną rybę w ogrzewanym patelni z 1/8 cala oleju roślinnego. Obróć rybę na pokrywanie obu stron olejem. Gotować w piekarniku bez włączania przez 10 minut na cal grubości.

Naczynia do gotowania piekarnika obejmują (1) Pan ruszcie ze stelaża; (2) Pan pieczenia lub pieczenia z 2-calowym stron do smażenia w piecu; (3) Duża łopatka, do obsługi całych ryb (4) naczynia szklane do pieczenia; (5) głęboko danie talerz kołowy; (6) Baster; (7) zapiekanka; (8) szkliwa porcelany lub (9) teflonowe powlekane talerze oraz (10) folii ciężkich.

Wskazówki dla Piekarnik

BROWN pieczone steki lub filety poprzez polewanie ich z patelni soki, a następnie umieszczenie ich pod brojlerów na jedną lub dwie minuty.

Umieścić całą rybę na kawałku folii ciężkich przed pieczeniem. Wyjąć z piekarnika; nieco ostygła. W ten sposób można podnieść i zdjąć folię gotowane ryby w jednym kawałku.

POUR 1/4 do 1/2 cala cieczy, takiej jak rybnych, wina, piwa lub soków warzywnych, do miski brojlerów przed ruszcie. To dodaje wilgoci i zapachu podczas gotowania.

SLASH całą rybę z obu stron przed ruszcie. Tnie około 1/4 do 1/2 cala głębokie zapewniają, że ryby będą gotować przez równomiernie.

Oprócz gotowania piekarnika, warto wypróbować inną metodę gotować ryby, takie jak pary lub dymu ryb. Spójrz na dym łososia Ceviche przepis i można mieć to zdrowe danie w domu, jak również.

Dowiedz się więcej rzeczy o Recipes Łosoś i rady na temat gotowania. Sprawdź O Recipes Łosoś aby uzyskać więcej informacji.

Artykuł dzięki:

One thought on “jaki zegarek automatyczny do 2000”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge