jaki zegarek pasuje do garnituru

jaki zegarek pasuje do garnituru

Pisanie akademickie – When You odniosły sukces w przeszłości z innymi rodzajami Pisanie

Podczas pisania artykułów – pod ciśnieniem z zegarem kadencji – czy kiedykolwiek usłyszeć głosy z informacją, że każde słowo musi być idealne? A co myślisz, że rzemiosła każdego zdania jest żmudny proces?

Jako członek wydziału, zwłaszcza gdy jesteś pod presją uzyskania pisemnego zrobić dla procesu kadencji, istnieje wiele konkurujących ze sobą głosy w swojej głowie (niektóre z nich nie są szczególnie pomocne). Jeśli miał sukcesy w innych typach piśmie youmay móc toidentify z tym pytanie:

W moim poprzednim życiu jako fundraiser, pisałem z łatwością iz dużym sukcesem. Z mojego doktrynie, jest po prostu bolesne. Wydaje się, że muszę zrobić tyle, aby rozpocząć przygotowania nawet pisząc zdanie. Można zaproponować kilka wskazówek, aby pomóc mi uspokoić te głosy mówią mi, że muszę mieć każde słowo „doskonałe”, zanim go zapisać.

Oddzielić edytor i swoją kompozytora. To was i wszystkich innych pisarzy pomóc ogromnie. Tak więc, na przykład, na kilka dni, należy iść dalej i generować pomysły dla swoich artykułów, a następnie ciało je na kolejne dni, a następnie podjąć dzień lub dwa, aby rozpocząć zrewidować to, co napisałem. Nie próbuj robić zarówno komponowanie (generowanie) i edycji w tym samym dniu, w szczególności, nie staraj się mieć te dwa konkurujące ze sobą procesów zachodzących w tym samym czasie. To nie działa. Żałuję, że nie dowiedział się, że już dawno temu. Byłoby wykonane ogromna różnica dla mnie.

Skupić się na sukcesie miałeś i nadal będzie miał jako pisarz. Wiesz doskonale, że wiesz, jak pisać, potężne spójnych zdań i atrakcyjny tekst. Grasz teraz pisząc go w innym formacie i zostali przeszkoleni, aby to zrobić. Skupić się na przepływ.

Miej na uwadze publiczności. Twoje widzowie są ci Lublin – nowe inwestycje ludzie, którzy będą czytać swoje pisanie, gdy został opublikowany i będzie wzbogacony o swojej intuicji, swoimi odkryciami, a sposób, w jaki można zaoferować tę informację do nich.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge