jaki zegarek okragly czy kwadratowy

jaki zegarek okragly czy kwadratowy

Reszta jest tak samo ważne jak ćwiczenia same w sobie!

Oto dwa podstawowe ćwiczenia, które pomogą Ci zacząć.

Wiatrak wyciągi: To lengthener dobry dla początkujących. Lubię go, ponieważ rozpoczyna się namówić niektóre długości penisa, który jest obecnie pod swoim tłuszczowej pat i dlatego nadaje się do użytku. Jest to również dobre, ponieważ rozciąga Tunica ze wszystkich stron, dookoła obwodu penisa. Sposób, w jaki je zrobić, gdy Twój penis jest rozgrzany, zacznij powoli poprzez „O” z kciukiem i palcem wskazującym, a chwytając swoje wiotkiego penisa tuż pod głową. Wyciągnij ją przed sobą powoli i delikatnie aż poczujesz piękny odcinek. Trzymaj go tam przez kilka sekund, a następnie delikatnie zacząć robić małe kółka w prawo. Gdy penis czuje miły i rozciągnięta na wszystkie strony, by te koła większe i większe, aż wreszcie robicie kręgi poziome jak wiatrak. Stretch to ładne i dobre, podczas gdy to zrobić, ale nie do tego stopnia, że ??był bolesny. Czy te 60 sekund w każdym kierunku (w prawo i lewo).

Regularne Jelqs: To jest dobre dla początkujących, aby rozpocząć umieścić na jakimś obwodzie. Uzyskaj około 30-40% erekcji, lube swój penis (wolę wazeliny), a następnie dokonać tego samego „O” kształt palcami, ale tym razem chwyt penisa u podstawy, a następnie powoli przesuwać swój wał przy zastosowaniu miękkiego nacisk. Gdy pojawi się tuż poniżej głowy, przyczepności do podłoża, używając tego samego chwytu z drugiej strony, jak puścić z pierwszej ręki, a następnie przesuń drugą rękę tak samo. Następnie powtórz proces nad z oryginalnej strony. Kontynuuj w ten sposób przez 2-3 minuty, aby rozpocząć.

Po opanowaniu tych dwóch, można przejść do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Moje pełne rutyna składała się z 2-3 ćwiczeń dla długości i 2-3 dla obwodu. Całość nadal trwało niecałe 20 minut.Gdy mam zamiar z nim, zacząłem widzieć wzrost wielkości w ciągu dwóch tygodni, a co najważniejsze, wszystko otrzymałem było stałe!

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia działań jak ja i zwiększyć rozmiar penisa szybko, tu jest link do dokładnej metody użyłem jechać z upokarzającej 5,5 cala bardzo dobrze wyposażony:

http://www.BiggerPenisNow.info

Ten niesamowity program, krok po kroku jest 100% gwarancją daje wielkość, trzeba spełnić jej za każdym razem!

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge