jaki zegarek jako inwestycja

jaki zegarek jako inwestycja

Znalezienie Pisanie Muse

Pisarze wiedzą, że są takie momenty, kiedy muza przyjdzie, i inne czasy, kiedy nie mogą skłonić słowo przez kilka minut lub godzin – nawet dni, a czasem miesięcy. Doszliśmy do poznania naturalnego przepływu piśmie jako „Muse”, a kiedy nie możemy namówić słowo, to się nazywa „Blok pisarski”. Nawet najbardziej znani pisarze przejść przez te czasy.http://www.apartamenty.in/apartament-typu-studio.html

KROK PIERWSZY: Jeśli nie można uzyskać ubijaniu Muse, czy trafisz pisarza bloku, należy rozpocząć od wyznaczania celów krótkoterminowych dla siebie w innych obszarach. Jak głupie, jak to może brzmieć, to działa.

Przykłady: Myj zęby codziennie, lub zebrać jeden pokój dziennie, 20 minut ćwiczeń, itp Masz pomysł.

Zawsze:

·Jeść w tym samym czasie każdego dnia

·Wstań po raz pierwszy zegar alarm

·Idź do łóżka w tym samym czasie co noc.

Chodzi o to, aby zaszczepić dyscypliny i wyznaczać cele i spełniać je. Dyscyplina przechodzi długą drogę w poszukiwaniu muzy. Kiedy można wykonać wybraną obowiązek powodzeniem przez okres jednego tygodnia, nadszedł czas, aby bardziej bezpośrednio rozwijać muzę.

KROK DRUGI: Siadaj napisać co najmniej 15 minut dziennie, codziennie, i zrobić to w tej samej porze dnia, o ile jest to możliwe. Co piszesz nie jest ważne. Napisz opowiadanie czy artykuł. Jeśli nie można tego zrobić, napisać biografię lub napisać co myślisz o. Napisz o swoich rodziców lub Twojego partnera. Napisz o swoich problemach w życiu. Napisz o swojej złości. Tylko napisz! Przed dwa tygodnie są, muza przyjdzie do Was na czas ustawiony na bok. Aby zapobiec utracie muza kontynuować pisanie w tym samym czasie każdego dnia.

Innym dobrym sposobem, aby dowiedzieć się muza ma podjąć kurs pisania. Dobry strzał w ramię pomoże Ci utrzymać się na torze!

Deborah Owen deborahowen@cwinst.com

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge